خانه > قوانین تصویر هنر مکعبی

قوانین تصویر هنر مکعبی

خواهشمندیم قوانین مندرج در این صفحه را بصورت کامل مطالعه نمایید. این متن تمامی قوانین و شرایط استفاده و خرید محصولات از وبسایت تصویر هنر مکعبی را شرح می‌دهد.

وبسایت تصویر هنر مکعبی ارائه کننده ابزارهای نرم‌افزاری و آموزشی تدوین، موشن گرافیک، طراحی دیجیتال و تصویرسازی‌ست. هدف تصویر هنر مکعبی ارتقاع کیفیت محصولات و آموزش‌های هنرهای دیجیتال می‌باشد.

دسته محصولات ارائه شده شامل قالب‌های آماده نرم‌افزارهای پریمیر، افترافکت، فتوشاپ، ایلستریتور و همچنین فوتیج، مدل سه بعدی، موزیک و براش می‌باشد.

با استفاده یا دسترسی به وبسایت تصویر هنر مکعبی، دیدن مطالب آن یا خرید محصولات، چه عضو سایت شوید یا چه عضو سایت نشوید، قوانین و شرایط را می پذیرید. توجه داشته باشید خرید از وبسایت تصویر هنر مکعبی در هر زمان بدان معنی‌ست که کلیه شرایط و قوانین وبسایت تصویر هنر مکعبی از سوی کاربر پذیرفته شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

شرایط و قوانین عمومی وبسایت تصویر هنر مکعبی

تمامی مطالب و محتوای ارائه شده و رویه‌های تصویر هنر مکعبی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. همچنین کاربران وبسایت نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشند.

درصورتی که هر یک از خدمات و یا قوانین هنر مکعبی بنا به هر دلیلی تغییر نمایید، از طریق همین صفحه منتشر و به روز رسانی صورت می‌پذیرد و کاربر توافق می‌نماید که در صورت استفاده مستمر از وبسایت هرکنه تغییر در قوانین و نوع خدمات را پذیرفته است.

تعریف کاربر

فردی که از محتوای وبسایت چه از طریق خرید و چه از طریق استفاده از محتوای رایگان استفاده نمایید کاربر گفته می‌شود. کاربر شامل تمامی افراد استفاده کننده از وبسایت، چه افرادی که ثبت نام کرده باشند و چه افرادی که ثبت نام نکرده باشند می‌شود.

تعریف مشتری

تمامی افرادی که از محصولات، به صورت فیزیکی و یا دانلودی استفاده می‌کنند و بابت استفاده از آن محصول مبلغی را پرداخت می‌نمایند، چه افرادی که ثبت نام کرده باشند و چه افرادی که ثبت نام نکرده باشند مشتری می‌باشند.

در صورتی که افراد محصولی را به صورت رایگان به واسطه تخفیف‌های ارائه شده از طرف وبسایت دریافت نمایند مشتری محسوب نمی‌شوند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از محصولات تصویر هنر مکعبی استفاده می‏‌کنید و خرید اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید، ارتباطات با شما به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها صورت گرفته باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تصویر هنر مکعبی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

آدرس ایمیلی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های تصویر هنر مکعبی از طریق آن صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها و محصولات، امکان دارد تصویر هنر مکعبی برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید.

سیاست‏‌ رعایت حریم شخصی

تصویر هنر مکعبی با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش‌های فیزیکی و همچنین پردازش و ارسال لینک محصولات دانلودی طلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل (برای محصولات فیزیکی) و ایمیل (برای محصولات دانلودی) مورد نیاز است.

تصویر هنر مکعبی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما و اطلاعات ثبت شده در پروفایل و سایت تصویر هنر مکعبی دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت تصویر هنر مکعبی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تمامی مطالب ارائه شده از طریق وبسایت تصویر هنر مکعبی، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود، آموزش‌ها، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تصویر هنر مکعبی جزئی از اموال تصویر هنر مکعبی می‌باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب در دسترس در انحصار تصویر هنر مکعبی است.

عضویت

عضویت در وبسایت تصویر هنر مکعبی رایگان است. برای خرید، ایجاد دیدگاه یا مشاهده مطالب نیازی به عضویت در سایت نیست.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

پایگاه رسمی این سایتcubicartpicture.com  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در این سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت تصویر هنر مکعبی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از مورد ذکر شده ندارد. تنها راه ارتباطی ما با شما از طریق ایمیل و موارد ذکر شده در بخش ارتباط با ما می‌باشد و از هیچ طریق دیگری با شما تماس نخواهیم داشت.

ثبت، پردازش و دانلود سفارش یا ارسال محصول

کلیه سفارشات دانلودی پس از ثبت و انجام پرداخت قابل دانلود خواهند بود. سفارش محصولات فیزیکی پس از ثبت و انجام پرداخت از طریق شرکت پست و به صورت پست پیشتاز ارسال می‌گردند.

هیچکدام از سفارش های پردازش شده در سایت تصویر هنر مکعبی قابل کنسل کردن نیستند.  تصویر هنر مکعبی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای تصویر هنر مکعبی محفوظ است.

کاربران میبایست هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج نام و ایمیل مشتری و آدرس مشتری به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

بازگشت هزینه

تصویر هنر مکعبی تنها زمانی می‌تواند هزینه‌ی پرداخت شده را بازگشت بدهد که محصول دانلود شده و یا ارسال شده با آنچه که در بخش ضمانت به شما قول داده‌ایم و یا در توضیحات محصول تناقض داشته باشد. تصویر هنر مکعبی از بازگشت پرداخت بدلیل اینکه نظر مشتری در مورد خرید محصول تغییر کرده، یا به اشتباه آن را خریداری کرده، یا مهارت های لازم را برای استفاده از آن ندارد و هر گونه دلیلی از این قبیل معذور است. در شرایطی اگر تصمیم بگیریم که مبلغ پرداختی را بازگشت بدهیم، به همان روشی انجام خواهد شد که پرداخت را انجام داده‌اید. مشتری باید از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را به تصویر هنر مکعبی ارائه دهد.

ضمانت

لازم به ذکر است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط تیم تصویر هنر مکعبی کنترل و بررسی می‏‌شوند و در صورت تائید وجود نقص، اقدام لازم جهت برطرف کردن نقص محصول انجام می‏‌شود. ما به شما تضمین می‌دهیم که محصولات را با بهترین کیفیت و مهارت در اختیار شما قرار دهیم. ما کیفیت قابل قبول محصولات ارائه شده در سایت تصویر هنر مکعبی را تضمین می‌کنیم و به شما اطمینان می‌دهیم که آنچه در شرح محصولات نوشته شده با آنچه که در فایل محصول برای دانلود و یا محصول ارسال شده قرار دارد مطابقت می‌کند.

به شما اطمینان می‌دهیم که محصول نهایی دانلود شده و یا ارسال شده هیچ نوع ویروس یا کد کامپیوتری برای تخریب کارکرد نرم‌افزار یا سخت افزار کامپیوتر شما نداشته باشد. ما مسئولیت کیفیت و ایمن بودن محصولات تصویر هنر مکعبی را برعهده داریم.

پشتیبانی

با خرید از وبسایت تصویر هنر مکعبی، از خدمات پشتیبانی تصویر هنر مکعبی برای محصول یا محصولاتی که خریداری کرده‌اید بهره‌مند خواهید شد. لازم به ذکر است تصویر هنر مکعبی تنها برای مشکلات فنی فایل یا مشکلات مرتبط با دانلود محصولات خریداری شده از وبسایت تصویر هنر مکعبی تا مدت دو هفته پشتیبانی ارائه می‌دهد. در صورتی که نمی توانید از محصول استفاده کنید یا دانش استفاده از آن را ندارید، مسئولیت آن بر عهده ی تصویر هنر مکعبی نیست.

زمان پاسخگویی به سوالات و درخواست پشتیبانی از ساعت ۱۰ الی ۲۱  روزهای کاری می‌باشد.

ارتباطات و دیدگاه ها

نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی تصویر هنر مکعبی درباره محتویات نظر نیست. جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است نظردهندگان مطالب غیر ضروری را در دیدگاه خود حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نظراتشان لحاظ کنند. کاربران ارسال کننده دیدگاه و نظرات موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را با در نظر گرفتن قوانین، در سایت منتشر نمایند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید. کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند که از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند. تنها نظراتی که مرتبط با موضوع مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با مطلب خودداری نمایید. کاربران می‌توانند نظر خود از تصویر هنر مکعبی را در هر قسمتی از سایت با رعایت ادب و احترام ابراز کنند. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس شخصی در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند. کاربران در نظر داشته باشند که تصویر هنر مکعبی، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند، اما نظراتی که کاربران در خصوص محصول یا مطلبی در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و تصویر هنر مکعبی مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

محتوا

تصویر هنر مکعبی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی مطالب خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است تصویر هنر مکعبی تضمین نمی‏‌کند که توصیفات و یا مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر مطلب ارائه شده توسط تصویر هنر مکعبی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است، این مساله را با ما از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

وب ‏‌سایت تصویر هنر مکعبی هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت تصویر هنر مکعبی تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در تصویر هنر مکعبی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در تصویر هنر مکعبی کاملاً منصفانه و بر اساس قیمت‌های معادل موجود در بازار مرتبط در نظر گرفته شده‌اند.

قیمت ارائه شده برای محصولات شامل مالیات نمی شوند. ما حق تغییر این قیمت‌ها را در در هر زمانی برای خود محفوظ می داریم.

برای خرید محصولات می‌توانید از درگاه پرداخت زرین پال استفاده نمایید که به شما اجازه می دهد تا با تمامی کارت‌های عضو شتاب یا با استفاده از کیف پول زرین پال، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

تصویر هنر مکعبی مسئولیت هیچکدام از هزینه‌هایی که توسط موسسات مالی یا خدمات مالی آنلاین اعمال می‌شود را بر عهده ندارد. مبلغ قابل پرداخت توسط شما در سایت تصویر هنر مکعبی مبلغی است که بروی محصولات مشخص شده است یا بعنوان هزینه حمل و نقل برای محصولات فیزیکی دریافت می‌گردد.

نمایندگی

تصویر هنر مکعبی در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی از طریق صفحه “تماس با ما” به تصویر هنر مکعبی اطلاع دهید.