قالب آماده قالب فتوشاپ ماکاپ

ماکاپ کاور کتاب

Book Cover Mockups

ماکاپ کاور کتاب شامل ۸ طرح کتاب در قالب ۸ فایل PSD است. از آن جایی که طراحان کاور همیشه دقدقه ارائه‌ی طرح به نحوی که مشتریان آن را به خوبی درک کنند و فرم بعد از چاپ آن برای‌شان ملموس‌تر باشد را دارند. پک ماکاپ کاور کتاب می‌تواند در این امر به کمکشان بیاید.

همچنین نویسندگان کتاب‌های الکترونیک نیز برای ارائه‌ی کتابشان در قالب فابل نیاز به تصویری شبه فیزیکی به عنوان تصویر کتاب دارند که ای مجموعه می‌تواند تمام نیازشان را برطرف نماید.

ماکاپ کاور کتاب دارای طراحی به روز بوده و جای گذاری تصاویر در محل مورد نظر به واسطه‌ی طراحی PSD ها با لایه‌های اسمارت آبجکت (Smart Object) بسیار آسان و دقیق است. تنها کافیست بر روی لایه‌ی مورد نظر دابل کلیک کنید تا سند مربوطه باز شود. سپس تصویر مورد نظرتان را در سند قرار دهید و سند را سیو (Ctrl+S) تا در سند اصلی تصویر مورد نظر جایگذاری شود.

هر لایه به صورت جداگانه قابل دسترسیت و می‌توانید پس زمینه، جلد و در برخی از طرح‌ها صفحه‌ی آغازین را شخصی سازی کنید.

تصاویر ماکاپ کاور کتاب

 

ماکاپ چیست؟

ماکاپ‌ها در دنیای طراحی ابزاری برای سرعت بخشیدن در ارائه‌ی طرح در ظاهر واقع گرایانه می‌باشند. ماکاپ‌ها در انواع مختلف ارائه می‌شوند. همچون ماکاپ‌های کارت ویزیت، بروشور، اشیاعی همچون لیوان و کتاب و … . یکی از دلایل استفاده از ماکاپ‌ها این است که در زمان ارائه‌ی یک طرح به مشتری، مشتری نمی‌تواند تصور کند طرح بعد از چاپ و یا تولید به چه شکل دیده می‌شود. ماکاپ‌ها می‌توانند با شبیه سازی ظاهری واقع گرایانه به طرح این حس را به شکل بهتری به مشتری منتقل کنند.


توضیحات فایل ماکاپ کاور کتاب

  • حجم مجموع فایل‌ها: ۵۸۴MB
  • فرمت فایل دانلود: Rar (زیت شده)
  • تعداد فایل‌های زیپ شده: ۳
  • فرمت فایل: PSD
  • تعداد فایل پس از اکسترکت: ۹ فایل (۸ فایل PSD بعلاوه‌ی یک فایل PDF راهنما به زبان انگلیسی)
3000 تومان – خرید محصول

دیدگاه خود را مطرح نمایید

برای ارسال یک دیدگاه اینجا کلیک کنید