قالب آماده قالب فتوشاپ ماکاپ

پک ماکاپ بروشور Bi-fold شماره‌ی۲

BI-FOLD

پک ماکاپ بروشور Bi-fold شماره‌ی دو یکی از پر کابردترین پک‌های ماکاپ بروشور است که طراحان بروشور می‌توانند طرح خود را قبل از چاپ بوسیله‌ی آن به ظاهری واقع گرایانه‌تری درآورده و به مشتری خود ارائه دهند. همچنین از آن می‌توان برای ساخت نسخه‌های دیجیتال برای نمایش طرح در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها نیز استفاده کرد.

از ویژگی این مجموعه می‌توان به طراحی به روز آن اشاره کرد. تمامی لایه‌ها گروه بندی شده و به صورت اسمارت آبجکت طراحی شدند که این امر سبب می‌شود تا با سرعت و نظم بالاتری از ماکاپ استفاده کند.

پک ماکاپ بروشور Bi-fold شماره‌ی دو حاوی ۱۲ طرح در قالب ۱۲ فایل PSD است که شما می‌توانید بسته به نیاز خود از آن‌ها استفاده نمایید.

کافیست بر روی لایه‌ی مورد نظرتان دابل کلیک کرده و در سند باز شده‌ی جدید طرح خود را قرار داده و سیو (Ctrl+S) کنید تا طرح شما در جای خود در سند اصلی قرار بگیرد.

تصاویر پک ماکاپ بروشور Bi-fold شماره‌ی۲

ماکاپ چیست؟

ماکاپ‌ها در دنیای طراحی ابزاری برای سرعت بخشیدن در ارائه‌ی طرح در ظاهر واقع گرایانه می‌باشند. ماکاپ‌ها در انواع مختلف ارائه می‌شوند. همچون ماکاپ‌های کارت ویزیت، بروشور، اشیاعی همچون لیوان و کتاب و … . یکی از دلایل استفاده از ماکاپ‌ها این است که در زمان ارائه‌ی یک طرح به مشتری، مشتری نمی‌تواند تصور کند طرح بعد از چاپ و یا تولید به چه شکل دیده می‌شود. ماکاپ‌ها می‌توانند با شبیه سازی ظاهری واقع گرایانه به طرح این حس را به شکل بهتری به مشتری منتقل کنند.


توضیحات فایل پک ماکاپ بروشور Bi-fold شماره‌ی۲

حجم فایل: ۳۶۵MB

فرمت فایل دانلود: Rar (زیت شده)

فرمت فایل: PSD

تعداد فایل پس از اکسترکت: ۱۳ فایل (۱۲ فایل PSD ، یک فایل PDF راهنما به زبان انگلیسی و دو اکشن فتوشاپ)

3000 تومان – خرید محصول

دیدگاه خود را مطرح نمایید

برای ارسال یک دیدگاه اینجا کلیک کنید